مسئول عقیدتی سیاسی سپاه نینوا گلستان در نماز جمعه اهل سنت آق قلا:
انتخابات ۱۴۰۰-(۳۱) – انتخاب اصلح و انفع از معیارهای انتخاب است / توطئه امروز دشمن برای دور کردن مردم از انتخابات است
حجت الاسلام دیلم گفت: امروز دشمن در صدد است تا مردم را از انتخابات دور کند.

به گزارش رابط خبری مرکز اسلامی گلستان، حجت الاسلام ابوالفضل دیلم در نماز جمعه اهل سنت آق قلا با بیان اینکه، از توطئه های اصلی دشمنان این است که ما را از نمازهای جمعه و قرآن دور کنند، گفت: توطئه امروز دشمن نیز این است که مردم را از حضور حداکثری در انتخابات دور کند پس باید زرنگ باشیم و با حضور حداکثری خود توطئه های دشمنان را خنثی کنیم.
وی با اشاره به آیات قرآن کریم افزود: باید مودت و محبت آنکه ایمان دارد و صاحب عمل صالح است را به صورت جد در دلهای خود قرار دهیم.
مسئول عقیدتی سیاسی سپاه نینوا گلستان با اشاره به اینکه، این نمونه و مصداق از زمان پیامبر (ص) تا کنون وجود دارد، افزود: یکی از مصادیق عملی مودت و محبت خداوند متعال، امام راحل می باشد که در جان و دل مردم قرار داشتند و همه را چه شیعه و چه سنی از آن اسلام و قرآن می دانستند.
حجت الاسلام دیلم با اشاره به اینکه، شهدای نیمه خرداد جرقه حرکت انقلاب را زدند، گفت: امام راحل با دل خود با مردم حرف زده است و دل که بسوزد عشق می آید و امام راحل دلسوز اسلام، انقلاب و ارزش های قرآنی و دینی بود.
وی گفت: مقام معظم رهبری در بیاناتشان در تعبیر امام راحل می فرمایند”امام راحل عبد صالح خدا بود”، یعنی تکلیف گرا و مخلص بوده و حاکمیت دینی امام راحل روی بندگی و اخلاص بوده است.
مسئول عقیدتی سیاسی سپاه نینوا گلستان با ذکر این مطلب که تحول عظیم امام راحل و انقلابش، انفجار نور در برابر ظلمت و تاریکی بود، تصریح کرد: امام راحل ریشه ای کار کرد و حرکت نورانی و بزرگی را شروع کردند و امروز این مردم سالاری را که با حضور در صحنه های بزرگ به رخ کشورهای غربی و دشمنان می کشیم، برگرفته از مکتب امام راحل است.
حجت الاسلام دیلم با بیان اینکه، امام راحل همیشه زنده است و راه و کلام امام راحل را امروز در وجود مبارک مقام معظم رهبری مشاهده می کنیم، گفت: نام امام بزرگوار تا به حدی است که دنیا انقلاب اسلامی را بی نام امام راحل نمی شناسد.
وی، تحول گرایی و ایستادگی در برابر دشمنان را از خصوصیات اصلی امام راحل برشمرد و گفت: حاکمیت اسلامی، وحدت و حضور حداکثری مردم در صحنه ها از اهداف بلند امام راحل بود که امروز وظیفه داریم برای انجام دادن شعائر الهی خود در صحنه انتخابات حضور حداکثری داشته باشیم.
حجت الاسلام دیلم، انتخاب اصلح و انفع را از معیارهای انتخاب عنوان کرد و افزود: امروز از مصادیق و مظاهری که به کوری چشم دشمنان منجر خواهد شد حضور و تکلیف در انتخابات است.

فهرست