امام جمعه نگین شهر در مراسم بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در دانشگاه آزاد گنبد کاووس:
انتخابات ۱۴۰۰-(۲۹) – عزت و سربلندی کشورمان در گرو مشارکت حداکثری در انتخابات است / امام راحل وحدت و همدلی را به ارمغان آورد
آخوند خوجملی گفت: امروز و در این ایام به خصوص لازم است در تریبون های نماز جمعه و مراسمات و از هر فرصتی برای تشویق و ترغیب مردم به حضور حداکثری در انتخابات تلاش کنیم.

به گزارش رابط خبری مرکز اسلامی استان گلستان، آخوند خوجملی در مراسم بزرگداشت ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد در دانشگاه آزاد اسلامی گنبد کاووس ضمن تسلیت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد گفت: حضرت امام خمینی (ره) وحدت و همدلی را به ارمغان آورد و امروز وظیفه داریم برای پیروی از آرمان های امام راحل در انتخابات شرکت نماییم.
وی با ذکر این مطلب که عزت و سربلندی کشورمان در گرو مشارکت حداکثری در انتخابات است، افزود: به عنوان امام جمعه موظف هستیم مردم را به حضور حداکثری در انتخابات دعوت کنیم و انتخاب حق را انجام بدهیم.
امام جمعه نگین شهر با بیان اینکه، لازم است مردم براساس فکر و شناخت خود رای بدهند، افزود: اهل سنت استان گلستان همیشه در انتخابات حضور گسترده و حداکثری داشته اند و امیدواریم انشاالله در این انتخابات هم حضور حداکثری خواهند داشت.
آخوند خوجملی افزود: مسئولین نیز موظف هستند زمینه های رعایت پروتکل های بهداشتی از جمله تهیه ماسک، فاصله گذاری اجتماعی و مواد ضد عفونی را در حوزه های اخذ رای پیش بینی کنند.

فهرست