نماینده ولی فقیه سپاه گنبدکاووس در نماز جمعه اینچه برون:
انتخابات ۱۴۰۰-(۲۸) – در انتخابات کسی را انتخاب کنیم که ادامه دهنده راه امام راحل باشد / وصیت نامه حضرت امام خمینی (ره) راهنما و راهگشای ما باشد
حجت الاسلام رجنی گفت: با حضور حداکثری در انتخابات کسی را انتخاب کنیم که ادامه دهنده راه امام راحل باشد.

به گزارش رابط خبری مرکز اسلامی استان گلستان، حجت الاسلام رجنی در نماز جمعه این هفته اهل سنت شهر مرزی اینچه برون ضمن تسلیت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد گفت: امام راحل برگردن همه ما حق دارند زیرا با انقلاب حضرت امام خمینی (ره) مساجد و مصلی های ما زنده شدند.
وی با اشاره به اینکه، یادگار آن حضرت برای ما وصیت نامه ایشان می باشد که راهنما و راهگشای ما باید باشد، گفت: در آن وصیت نامه دعوت به وحدت، مسجد، قرآن و اهل بیت (ع) و… شده است و همچنین در آن وصیت نامه تاکید شده است که نظام به دست نا اهلان نیفتد.
نماینده ولی فقیه در سپاه گنبدکاووس در ادامه به انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و افزود: امروز در گام دوم انقلاب هستیم و لذا در این گام کسی را انتخاب کنیم که ادامه دهنده راه امام راحل باشد.

آخوند اراز محمد هوشمند نیز در این آیین ضمن تسلیت سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد گفت: اگر معامله و تجارت دنیوی را مدنظر داشته باشیم از نظر جسمی، روحی و روانی متضرر خواهیم شد و اما اگر معامله با خدا انجام شود سعادت دنیا وآخرت نصیب ما خواهد آمد.
وی به انتخابات پیشرو اشاره کرد و افزود: حضور حداکثری و انتخاب اصلح مورد تاکید می باشد.

فهرست