فرمانده سپاه نینوا گلستان در دیدار با ائمه جمعه اهل سنت شرق گلستان:
انتخابات ۱۴۰۰-(۲۱) – انتخابات ۱۴۰۰ به معنای تأیید انقلاب و اسلام است / امنیت و وحدت شیعه و سنی از برکات انقلاب است
سردار ملک شاهکوهی گفت: امنیت و وحدت شیعه و سنی از برکات انقلاب اسلامی ایران است.

به گزارش رابط خبری مرکز اسلامی استان گلستان، سردار علی ملک شاهکوهی در دیدار با ائمه جمعه و جماعات اهل سنت شرق استان در مدرسه علوم دینی ربانیه چنارلی شهرستان مراوه تپه گفت: در جنگ تحمیلی ایستادگی مردم و قرار گرفتن آن ها پشت امام راحل (ره) سبب شد نه تنها دشمنان نتوانستند به اهداف خود دست یابند بلکه امروزه جمهوری اسلامی در سطح منطقه و جهان مقتدر می باشد.
وی با بیان اینکه، امروزه جمهوری اسلامی از نظر قدرت جهانی و منطقه ای در بهترین شرایط خود قرار دارد، افزود: با توجه به توطئه های مستکبرین علیه جمهوری اسلامی، نه تنها قدرت منطقه ای و جهانی ایران کاهش نیافت بلکه نفوذ ایران در منطقه و در کشورهای اسلامی افزایش پیدا کرده است.
فرمانده سپاه نینوا گلستان، وجود امنیت و وحدت میان اهل سنت و شیعه را از برکات انقلاب اسلامی بیان کرد و افزود: این مهم سبب شده است ما برادرانه کنار همدیگر بنشینیم، صحبت کنیم، قرآن بخوانیم و این چیزی است که آمریکائی ها و دشمنان اسلام چشم دیدن آن را ندارند و از خداوند خواستاریم هیچگاه این دو نعمت از ما گرفته نشود.
سردار ملک شاهکوهی افزود: در این دوره از انتخابات تمام انقلاب اسلامی و یا به عبارت دیگر اسلام در مقابل تمام کفر ایستاده است و حضور پرشور مردم و در نهایت پیروزی در این انتخابات، به منزله پیروزی اسلام و انقلاب اسلامی است.
وی با بیان اینکه، انتخابات ۱۴۰۰، انتخاب فرد و حزب سیاسی نیست بلکه تأیید انقلاب و اسلام است، خاطر نشان کرد: زیرا تمام کفر در مقابل اسلام ایستاده است و تمام تلاش آمریکائی ها و دشمنان انقلاب این است که انتخابات ۱۴۰۰ کم رنگ شود؛ از این رو حضور حداکثری در پای صندوق های رأی این مفهوم را به دشمنان می رساند که ما این کشور، اسلام و انقلاب را دوست داریم.

فهرست