امام جمعه پیشکمر کلاله:
امروز دشمنان اسلام درپی ضربه زدن بر امت اسلامی هستند/ ایجاد همگرایی اسلامی از آموزه‌های انقلاب است
آخوند آدینه گفت: امروز دشمنان اسلام درپی ضربه زدن بر امت اسلامی هستند و تنها با بهره گیری از قرآن و آموزه های رسول اکرم (ص) می توان توطئه آنان را خنثی کرد.

به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور، آخوند محمد امین آدینه در خصوص مجاهدت های شهید سلیمانی و ترویج فرهنگ مقاومت در منطقه گفت: امروز گفتمان انقلاب اسلامی با مجاهدت های شهید سلیمانی به عنوان یک گفتمان جهانی مطرح شده است.
وی افزود: امروز زحمات و تلاشهای شبانه روزی شهید سلیمانی در تحقق گام تمدن ساز انقلاب اسلامی موثر بوده است و وجود جبهه مقاومت استکبار را به چالش کشیده و موجب تزلزل امنیت آنان در کشورهای اسلامی شده است.
امام جمعه پیشکمر کلاله با بیان اینکه، آن چیزی که دشمنان را مایوس می کند چنگ زدن به ریسمان خدا و حفظ اتحاد میان مسلمانان است و امروز وظیفه هر مسلمانی است تا به این امر مهم اهتمام داشته باشد، تصریح کرد: امروز به لطف الهی اسرائیل در بدترین شرایط است و ملت فلسطین در قله اقتدار قرار گرفته است و همچنان ادامه داده و همان طوری که مقام معظم رهبری هم بارها در سخنان خود اعلام کرده اند هر کسی در هر کجای عالم با اسرائیل مبارزه کند، ما از او حمایت می کنیم.
آخوند آدینه با اشاره به نقش شهید حاج قاسم سلیمانی در دفاع از ملت فلسطین، اظهار داشت: این راه همچنان ادامه دارد، امام راحل نوید داد که اسرائیل باید از صفحه روزگار محو شود و ان شاء الله شاهد نابودی رژیم صهیونیستی خواهیم بود و قطعا همه توطئه های آنها به خودشان بر می گردد و پیروزی قطعی از آن راه حق و مقاومت خواهد بود.
وی استقامت و ایستادگی را رمز پیروزی امت اسلامی دانست و گفت: اتحاد امت و تقریب مذاهب اسلامی مهم‌ترین عامل پیروزی و سرافرازی تمام امت اسلام است، اگر این باور در میان ملت‌ها بیشتر باشد فائق آمدن بر مشکلات جهان اسلام و خلاصی از شر دشمنان نیز زودتر و با صلابت‌تر خواهد بود.

 

فهرست