مدیر مدرسه علوم دینی انوریه روستای قره ماخر شهرستان گنبد کاووس:
امام راحل با نامگذاری روز قدس باعث اتحاد و انسجام مردم جهان شد
آخوند کسلخه گفت: هدف اصلی اسلام و امام راحل تحقق یافتن دین مبین اسلام بود.

به گزارش رابط خبری مرکز اسلامی استان گلستان، آخوند مراد محمد کسلخه در نشست نخبگانی اندیشمندان مسلمان با موضوع، روز قدس در سالن فرهنگیان گنبد کاووس گفت: وحدت و همدلی مردم کشورمان باعث شد که امام راحل آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را روز قدس اعلام کند و باعث اتحاد و انسجام مردم جهان شد.
وی تصریح کرد: روز قدس توسط امام راحل در اوایل انقلاب به وقوع پیوست و این مهم سرچشمه گرفته از قرآن و احادیث نبوی بود و امام راحل وقتی می دید که اسلام در خطر است نمی گفت شیعه و یا سنی بلکه همه مسلمانان را خطاب می کرد.
مدیر مدرسه علوم دینی انوریه روستای قره ماخر شهرستان گنبد کاووس با اشاره به اینکه، در این برهه از زمان نیاز است که دشمن را بشناسیم، افزود: با الگو قرار دادن قرآن و احادیث نبوی و با بیانگری و بصیرت دهی حضرت امام خمینی (ره) و خلف صالح ایشان مقام معظم رهبری امروز نیاز است که دوست و دشمن را بشناسیم.
آخوند کسلخه با بیان اینکه، هدف یکی بودن، محبت داشتن و اتحاد سرچشمه گرفته از پیامبر گرامی اسلام (ص) است، گفت: آزادی قدس شریف آرمان امام راحل بود و حضرت امام خمینی (ره) فرمایش کرده بود که فلسطین باید آزاد شود و انشاالله از خداوند متعال می خواهیم که هر چه زودتر قدس شریف را آزاد و کودک کشان را به سزای اعمالشان برساند.

فهرست