اطلاعات تکمیلی در مورد نحوه ی برگزاری مرحله ی مقدماتی اولین مهرواره‌ی قرآنی طاها اعلام شد
معاونت فرهنگی و امور اجتماعی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت اطلاعات تکمیلی در مورد نحوه ی برگزاری مرحله ی مقدماتی اولین مهرواره‌ی قرآنی طاها را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت معاونت فرهنگی و امور اجتماعی این دبیرخانه زمانبندی برگزاری آزمون های آنلاین مرحله ی مقدماتی اولین مهرواره‌ی قرآنی طاها را اعلام کرد.

بر اساس این گزارش شرکت کنندگان در رشته های حفظ موضوعی، ترجمه و مفاهیم قرآن کریم، کتابخوانی و صحیفه سجادیه می توانند طبق جدول زمان بندی زیر با مراجعه به سامانه آموزش مجازی دبیرخانه به آدرس http://lms.dmsonnat.ir/ مراجعه نمایند.

 

در ضمن شرکت کنندگان رشته های اذان، قرائت تقلیدی و نقاشی از آیات قرآن کریم نیز تا تاریخ ۱۵ دیماه فرصت دارند با  مراجعه به سامانه آموزش مجازی دبیرخانه به آدرس http://lms.dmsonnat.ir/ آثار خود را در سامانه بارگذاری نمایند. نام کاربری و رمز ورود به سامانه برای از طریق سامانه ی پیامکی برای شرکت کنندگان ارسال شده است.

 

لازم به ذکر است رشته های قرائت ترتیل و سایر رشته های حفظ به صورت استانی و با همت مراکز اسلامی استان ها در حال برگزاری است.

برای دریافت جدول آزمون های اینترنتی اینجا کلیک کنید.

فهرست