شناسه خبر: 8612

لینک کوتاه صفحه

https://shomal.dmsonnat.ir/?p=8612

مدیرکل کتابخانه های گلستان در دیدار با معاون دانشگاه مذاهب اسلامی کشور؛
اخوت و برادری اهل سنت و تشیع استان گلستان مثال زدنی است
آخوند میرزاعلی گفت: اخوت و برادری بین اهل سنت و تشیع گلستان وجود دارد.

به گزارش رابط خبری مرکز اسلامی استان گلستان، دکتر جعفری معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مذاهب اسلامی کشور با همراهی دکتر بیارجمندی سرپرست دانشگاه مذاهب اسلامی واحد گنبد کاووس و نعمت اله مهری سرپرست مرکز اسلامی شعبه گنبد با آخوند عبدالحی میرزاعلی امام جمعه آق قلا و مدیر کل کتابخانه های استان دیدار کرد.

در این دیدار آخوند عبدالحی میرزاعلی با ذکر این مطلب که اخوت و برادری بزرگترین نعمت الهی است، گفت: اخوت و برادری بین اهل سنت و تشیع گلستان وجود دارد و این مهم در حادثه سیل گلستان و حضور برادران تشیع از سراسر استان و کشور و ارسال کمک های مردمی، برای همگان نمایان و پیش چشم همگان قرار گرفت.
امام جمعه آق قلا با بیان مصادیق فراوانی از خدمات رسانی پاسداران، روحانیت شیعه و فعالین جهادی در منطقه آق قلا گفت: اهل سنت شهرستان آق قلا و دیگر شهرها این خدمات و اقدامات عملی را از نزدیک دیدند و وحدت عملی در این سیل اثبات شد.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه مذاهب اسلامی نیز در این دیدار گفت: دانشگاه مذاهب اسلامی در راستای همین وحدت و همدلی عملی تشکیل شده است.
دکتر جعفری افزود: ایجاد ظرفیت های مناسب تحصیلی و توانمند سازی نخبگان اهل سنت جهت ارتقای شغلی و دستیابی به موقعیت های مناسب اجتماعی با نگاه انقلابی و تقریبی از اهداف اصلی ماست.

فهرست