مسئول بسیج طلاب و روحانیون مدرسه علوم دینی قباء بندرترکمن:
اتحاد و همدلی امت اسلام سد محکمی در مقابل استکبار است / داعش دست نشانده استکبار برای تضعیف اسلام است
آخوند رومی گفت: اتحاد و همدلی امت اسلام سد محکمی در مقابل ایادی و دست نشاندگان استکبار جهانی است.

به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور، آخوند عبدالغفور رومی ضمن محکومیت اتفاقات اخیر در پاکستان و کشتار مسلمانان توسط گروه تروریستی داعش، گفت: بسیاری از مشکلات و درگیری های جهان اسلام از سوی استکبار جهانی طراحی شده است و آنها از گسترش دین اسلام هراس دارند و به همین خاطر با ترفندهای مختلف در صدد ضربه زدن اسلام هستند.
وی با اشاره به اینکه، اتحاد و همدلی امت اسلام سد محکمی در مقابل ایادی و دست نشاندگان استکبار است اظهار کرد: مزدوران و ایادی استکبار چشم دیدن وحدت امت اسلام را ندارند و دشمنان اسلام برای ضربه‌زدن به دین اسلام از هر مسیری ورود پیدا می‌کنند و این مسلمانان هستند که باید هوشیار و آگاه باشند.
مسئول بسیج طلاب و روحانیون مدرسه علوم دینی قباء بندرترکمن در ادامه بر لزوم حفظ وحدت میان امت مسلمان تاکید کرد و افزود: رسالت امت اسلام دفاع از اسلام است و همه ما وظیفه داریم راه و روش و اخلاق اسلامی را به جهان ارائه دهیم.
آخوند رومی با تاکید براینکه، آتشی که امروز دامن مسلمانان را گرفته است ناشی از ضعف و سهل انگاری آنان است و خاموش شدن آن، نیازمند اتحاد و انسجام است، افزود: مسلمانان با دعا و طلب مغفرت از خداوند متعال بخواهند که رحمت خود را شامل حال آنان کند تا از این آتش در امان بمانند.
وی همچنین پیامبر گرامی اسلام (ص) را الگوی اخلاق حسنه دانست و گفت: اخلاق و گفتار قرآنی همواره باید مورد توجه همه ما باشد.

فهرست