آیین بزرگداشت مدافع امنیت شهید “نبی الله خطیری” در روستای قره ماخر شهرستان گنبد کاووس
آیین بزرگداشت شهادت مدافع امنیت شهید "نبی الله خطیری" در روستای قره ماخر بخش داشلی برون شهرستان گنبد کاووس برگزار شد.

به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور، به همت آخوند مرد محمد کسلخه مدیر مدرسه علوم دینی اهل سنت انوریه قره ماخر داشلی برون، شورای اسلامی و دهیاری و همچنین پایگاه مقاومت بسیج شهید دستغیب قره ماخر، آیین بزرگداشت شهادت مدافع امنیت و مرزبان گلستانی شهید “نبی الله خطیری” برگزار شد.
مدیر مدرسه علوم دینی اهل سنت انوریه قره ماخر داشلی برون در این آیین با قدردانی از تلاش‌های مرزبانان برای تامین امنیت مرزهای این خطه از کشور، افزود: خدمت در مناطق مرزی یک نوع جهاد در راه خداست و زحمات مرزبانان در درگاه خداوند متعال بدون اجر و پاداش نمی‌ماند زیرا این غیورمردان با ایثار و فداکاری امنیت و آسایش را برای مردم به ارمغان می آورند.
آخوند مرد محمد کسلخه با بیان اینکه، امروز در کمال آرامش و آسایش زندگی می‌کنیم که این مهم مرهون خون مطهر شهداست، افزود: راه شهدا رستگاری است و آنان با گذشتن از جان و مال شان باعث عزتمندی و افتخار نظام اسلامی شدند.
وی همچنین ضمن محکومیت عمل به شهادت رساندن این مرزبان شهید گلستانی توسط اراذل و اوباش، از مسئولین و مقامات قضایی و امنیتی خواست عاملان این اقدام را به سزای اعمالشان برسانند.
گفتنی است این آیین با حضور علمای اهل سنت منطقه، مرزبانان، مسئولین و اقشار مردم و با فاتحه خوانی نثار روح شهید نبی الله خطیری مرزبان مدافع امنیت گلستانی و همه شهدای انقلاب و نظامی اسلامی برگزار شد.

فهرست