معاون مرکز اسلامی گلستان:
آزادگان برای دفاع از آرمان‌های انقلاب و اعتلای نظام اسلامی سختی های فراوانی متحمل شدند
علیرضا شابدین در دیدار با آزاده و جانباز دوران دفاع مقدس گفت: آزادگان برای دفاع از آرمان‌های انقلاب و اعتلای نظام اسلامی مرارت‌های فراوانی متحمل شدند از این رو الگوی صبر و پایداری هستند.

به گزارش رابط خبری مرکز اسلامی گلستان، علیرضا شابدین معاون فرهنگی و امور اجتماعی مرکز اسلامی گلستان با عبدالحمید سن سبلی آزاده و جانباز دوران دفاع مقدس دیدار کرد.
در این دیدار معاون فرهنگی و امور اجتماعی مرکز اسلامی گلستان با بیان اینکه، امنیت امروز ایران اسلامی مرهون رشادت های رزمندگان و ایثارگران در هشت سال دفاع مقدس است، گفت: شهدا، آزادگان، جانبازان و ایثارگران در راه پاسداری از کیان اسلامی از هیچ تلاش و کوششی دریغ نکردند و این قشر صبور شایسته تقدیر و بهترین ها هستند.
علیرضا شابدین افزود: بسیاری از آزادگان در زمان نوجوانی و جوانی به سوی جبهه‌های حق علیه باطل شتافتند و بعد از اینکه اسیر شدند بهترین سال‌های عمر خود را به خاطر حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی در اسارت گذراندند و امروز نوبت ما است تا از این سرمایه‌های ملی تمام و کمال حفاظت کنیم.
وی ادامه داد: اگر امروز در این نقطه از پیشرفت قرار داریم به خاطر تحمل سختی‌هایی ‌بود که مردانی از جنس پولاد گذراندند و با رفع مشکلات آنان می‌توان بخشی از زحمات این فداکاران وطن را جبران کرد.

عبدالحمید سن سبلی آزاده و جانباز دوران دفاع مقدس نیز ضمن تشکر از حضور معاون مرکز بزرگ اسلامی گفت: اجازه ندهیم فرهنگ ایثار و شهادت کمرنگ شود و احترام خانواده شهدا و ایثارگران را حفظ کنیم.
این آزاده اهل سنت دوران دفاع مقدس به وحدت اسرا در اردوگاه‌ها اشاره کرد و بیان داشت: هیچ تفاوتی بین اسرا نبود، شیعه و یا سنی، همه باهم برابر و برادر بودند.

گفتنی است، “عبدالحمید سن سبلی” از آزادگان هشت سال دفاع مقدس استان گلستان و اهل شهرستان آق‌قلا است. این رزمنده اهل سنت به مدت ۱۰ سال در اسارت اردوگاه‌های بعثی عراق روزگار گذراند و هم اکنون جانباز ۵۵ درصد است.

فهرست