نقش نیروی انتظامی در تامین حراست، درخشان و غیرقابل انکار است
تاريخ:1398/7/14 بازديد: 30
امام جمعه اهل سنت روستای رضا آباد رامیان گفت: امنیتی که داریم مرهون تلاش‌های خستگی ناپذیر نیروهای نظامی، امنیتی و انتظامی است و در این میان نقش نیروی انتظامی در تامین و حراست از نظم و امنیت، درخشان و غیرقابل انکار است.


به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور، مولوی عبیدالله جمالزایی در نماز جمعه روز 12 مهر ماه 1398 در روستای رضا آباد رامیان ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اقتدار و صلابت همواره در کنار مردم بوده و خالصانه در راه ایجاد امنیت و پاسداری از ارزش های میهن خدمت کرده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود دو ویژگی مهم قرآن کریم را هدایت کننده بشر و بشارت دهنده مومنین اشاره کرد و افزود: قرآن کتابی برای هدایت بشر است و هدف خداوند از نزول قرآن، در واقع نشان دادن یک برنامه سنجیده و شایسته زندگی برای مسلمانان بوده است.

امام جمعه اهل سنت روستای رضا آباد رامیان با اشاره به اینکه، قرآن کریم مسیر نیکوکاری و خیر را از راه زشتی و بدی جدا کرده است، گفت: قرآن کریم مسیر نیکوکاری و خیر را از راه زشتی و بدی‌ تمییز کرده و به انسان‌ها نشان داده که با رعایت چه اصول و معیارهایی بتوانند مسیر سعادت و خوشبختی دنیوی و اخروی را بیابند.

مولوی عبیدالله جمالزایی با ذکر اینکه خداوند متعال در روز قیامت از کسانی که قرآن را رها نمودند، شکایت می کند، افزود: مهمترین نقشی که قرآن توانسته در زندگی انسان داشته باشد ایجاد صبر در برابر سختی ها و مشکلات است.