استان گلستان

پايـگاه اطـلاع رسـاني دفتـر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت شمال کشور

امروز چهارشنبه، 22 آبان 1398| 16 ربيع الاول 1441

امام حسین (ع) و یارانش در راه خدا و برای اجرای امر به معروف و نهی از منکر به شهادت رسیدند

تاریخ انتشار: 1398/7/29-14:0
کد خبر: 61539
Print
Rss Services


سخنران نماز جمعه اینچه برون:
امام حسین (ع) و یارانش در راه خدا و برای اجرای امر به معروف و نهی از منکر به شهادت رسیدند
سخنران نماز جمعه شهر مرزی اینچه برون گفت: امام حسین (ع) و یاران باوفایش در راه خدا و برای اجرای امر به معروف و نهی از منکر به شهادت رسیدند.

به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور، آخوند اراز محمد هوشمند در نماز جمعه تاریخ 26 مهر ماه 1398 در شهر مرزی اینچه برون ضمن تسلیت چهلمین روز شهادت امام حسین (ع) گفت: این عزیزان در راه خدا و برای اجرای امر به معروف و نهی از منکر هجرت نمودند و در این مسیر به شهادت رسیدند.
وی در ادامه سخنان خود ضمن حرمت نهادن به این امام عزیز، مردم به انجام اعمال حسنه که ثواب فراوانی دارد دعوت نمود.
سخنران نماز جمعه شهر مرزی اینچه برون در ادامه با اشاره به آیات و روایات و احادیث به بیان صفات و ویژگی های مومنین و کفار پرداخت و گفت: مومن کسی است که از گذشتگان و وقایع تاریخ پند بگیرد و گوش به قرآن کریم و دستورات الهی داده و راه رسیدن به سعادت و خوشبختی را عمل به آنها بداند و در این صورت خداوند متعال نیز قلب مومن را همانند نوری روشن نموده، جسم و جان آن فرد را نورانی خواهد نمود.
آخوند اراز محمد هوشمند با اشاره به اینکه، ترک دستورات الهی شقاوت و بدبختی به ارمغان می آورد و کفار و مشرکان گرفتار آن خواهند شد، افزود: کفار کفران نعمت می کنند و اوقاتشان را صرف امورات غیر خدایی کرده و اعمالشان همانند سرابی که بی حاصل است می ماند و شیطان نیز چنین افرادی را می ستاید و دائما وسوسه نموده فریب می دهد و در آخر به گمراهی و تباهی خواهد کشاند.

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:گلستان-گرگان–بلواربهارستان-مقابل اداره کل آموزش و پرورش-ساختمان دفترنمايندگي ولي فقيه درامور اهل سنت شمال کشور---تلفن:3_32688720-017---فکس:32688724-017 ---پيامک:3000520905

© Copyright shomal.dmsonnat.ir. All Rights Reserved.