استان گلستان

پايـگاه اطـلاع رسـاني دفتـر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت شمال کشور

امروز يکشنبه، 29 دي 1398| 24 جمادي الاول 1441

امنیت و آسایش از ضروریات زندگی اجتماعی است

تاریخ انتشار: 1398/7/14-13:3
کد خبر: 61457
Print
Rss Services


امام جمعه گلیداغ:
امنیت و آسایش از ضروریات زندگی اجتماعی است
امام جمعه اهل سنت گلیداغ گفت: امنیت و آسایش از جمله ضروریات مهم زندگی اجتماعی است.

به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور، آخوند عباس علیزاده در نماز جمعه روز 12 مهر ماه 1398 شهر گلیداغ ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: امنیت و آسایش از جمله ضروریات زندگی اجتماعی است که با تلاش و کوشش شبانه روزی نیروی نظامی و امنیتی میسر شده است.
وی تصریح نمود: شاید به طور قطع ادعا نمود که این نعمت ارزشمند خواست فطری همه انسانها است، چرا که همه انسانها در درون خود خواهان این نعمت با ارزش بوده اند.
امام جمعه اهل سنت شهر گلیداغ در ادامه گفت: قرآن مجید نیز امنیت را نعمتی از سوی خداوند متعال می داند و این وظيفه سنگین در جمهوری اسلامی ایران بر عهده نیروی انتظامی نهاده شده است.
آخوند عباس علیزاده با بیان اینکه، امنیت و آرامش، ثمره حضور نیروی انتظامی در جامعه است، گفت: نیروی انتظامی به عنوان تامین کننده حافظان امنیت و آرامش، نقش بزرگی را ایفا می کند.
وی در پایان سخنرانی خود از مامورین و پرسنل نیروی انتظامی جهت تلاش بی وقفه شان در حفظ امنیت قدردانی کرده و برای آنان از خداوند متعال توفیق روز افزون در انجام وظایف خود مسئلت نمود.

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:گلستان-گرگان–بلواربهارستان-مقابل اداره کل آموزش و پرورش-ساختمان دفترنمايندگي ولي فقيه درامور اهل سنت شمال کشور---تلفن:3_32688720-017---فکس:32688724-017 ---پيامک:3000520905

© Copyright shomal.dmsonnat.ir. All Rights Reserved.