استان گلستان

پايـگاه اطـلاع رسـاني دفتـر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت شمال کشور

امروز يکشنبه، 29 دي 1398| 24 جمادي الاول 1441

نقش نیروی انتظامی در تامین حراست، درخشان و غیرقابل انکار است

تاریخ انتشار: 1398/7/14-13:1
کد خبر: 61455
Print
Rss Services


امام جمعه اهل سنت رضا آباد رامیان:
نقش نیروی انتظامی در تامین حراست، درخشان و غیرقابل انکار است
امام جمعه اهل سنت روستای رضا آباد رامیان گفت: امنیتی که داریم مرهون تلاش‌های خستگی ناپذیر نیروهای نظامی، امنیتی و انتظامی است و در این میان نقش نیروی انتظامی در تامین و حراست از نظم و امنیت، درخشان و غیرقابل انکار است.

به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور، مولوی عبیدالله جمالزایی در نماز جمعه روز 12 مهر ماه 1398 در روستای رضا آباد رامیان ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با اقتدار و صلابت همواره در کنار مردم بوده و خالصانه در راه ایجاد امنیت و پاسداری از ارزش های میهن خدمت کرده است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود دو ویژگی مهم قرآن کریم را هدایت کننده بشر و بشارت دهنده مومنین اشاره کرد و افزود: قرآن کتابی برای هدایت بشر است و هدف خداوند از نزول قرآن، در واقع نشان دادن یک برنامه سنجیده و شایسته زندگی برای مسلمانان بوده است.
امام جمعه اهل سنت روستای رضا آباد رامیان با اشاره به اینکه، قرآن کریم مسیر نیکوکاری و خیر را از راه زشتی و بدی جدا کرده است، گفت: قرآن کریم مسیر نیکوکاری و خیر را از راه زشتی و بدی‌ تمییز کرده و به انسان‌ها نشان داده که با رعایت چه اصول و معیارهایی بتوانند مسیر سعادت و خوشبختی دنیوی و اخروی را بیابند.
مولوی عبیدالله جمالزایی با ذکر اینکه خداوند متعال در روز قیامت از کسانی که قرآن را رها نمودند، شکایت می کند، افزود: مهمترین نقشی که قرآن توانسته در زندگی انسان داشته باشد ایجاد صبر در برابر سختی ها و مشکلات است.
 

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:گلستان-گرگان–بلواربهارستان-مقابل اداره کل آموزش و پرورش-ساختمان دفترنمايندگي ولي فقيه درامور اهل سنت شمال کشور---تلفن:3_32688720-017---فکس:32688724-017 ---پيامک:3000520905

© Copyright shomal.dmsonnat.ir. All Rights Reserved.