استان گلستان

پايـگاه اطـلاع رسـاني دفتـر نمايندگي ولي فقيه در امور اهل سنت شمال کشور

امروز يکشنبه، 29 دي 1398| 24 جمادي الاول 1441

امنیت و آرامش مرزنشینان در گرو مجاهدت های بی وقفه نیروهای مرزبانی است

تاریخ انتشار: 1398/7/14-12:57
کد خبر: 61453
Print
Rss Services


امام جمعه اینچه برون:
امنیت و آرامش مرزنشینان در گرو مجاهدت های بی وقفه نیروهای مرزبانی است
امام جمعه اهل سنت شهر مرزی اینچه برون گفت: امنیت و آرامش مرزنشینان در گرو مجاهدت ها و تلاش بی وقفه نیروهای مرزبانی است.

به گزارش رابط خبری مرکز بزرگ اسلامی شمال کشور، آخوند مدد آقا هوشمند در نماز جمعه روز 12 مهر ماه 1398 در شهر مرزی اینچه برون ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی با بیان اینکه قدر دو نعمت سلامتی و امنیت را باید بیشتر بدانیم، گفت: نیروهای انتظامی با تلاش های شبانه روزی از مرزهای کشورمان مراقبت و حراست می کنند و امنیت و آسایش ما مرزنشینان در گرو مجاهدت ها و تلاشهای بی وقفه آنان می باشد.
وی تصریح کرد: مرزنشینان نیز همکاری تنگاتنگی با مرزبانان داشته باشند تا امنیت کامل خصوصا در بخش مرزی حاصل شود.
امام جمعه اهل سنت شهر مرزی اینچه برون در بخش دیگری از سخنان خود در خصوص ثمره و نتایج اعمال نیک و اعمال ناپسند گفت: خداوند متعال، قرآن کریم و رسول اکرم (ص) و انبیاء الهی راه نجات و صراط مستقیم را به مان نشان داده اند و ثمره اعمال نیک موجب نورانی شدن هر دو جهان ما خواهد بود ولی اعمال ناپسندی همچون ترک حرام و حلال و ترک نماز و ترک اعمال نیک، گمراهی، نابودی و ضرر و زیان به دنبال خواهد داشت.
سخنران بعدی نماز جمعه شهر مرزی اینچه برون فرمانده مرزبانی استان گلستان بود که ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: به موجب قانون وظیفه حفظ و حراست از مرزهای کشور برعهده نیروی انتظامی است و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی به طور شبانه روزی در تمام نقاط کشور در حال خدمت رسانی هستند.
سرهنگ ابراهیمی افزود: مقام معظم رهبری از نیروهای انتظامی به عنوان "مجاهدان فی سبیل الله" یاد نموده و امام راحل نیز در حق آنان دعا کرده است.
وی در ادامه اظهار کرد: مرزبانان اولین حلقه امنیتی کشور هستند که از هر تحدیدی، کشور را مراقبت می نمایند و پاسگاه مرزبانی اولین سنگر دفاع از متجاوزان و دشمنان است.
سرهنگ ابراهیمی ضمن آرزوی توفیق برای همه نیروهای خدوم انتظامی تصریح نمود: هوشیاری، هماهنگی و همکاری مرزبانان با مرزنشینان باعث تداوم امنیت مرزهای کشور شده و همه در آسایش و آرامش خواهند بود.

-(0 Body) 
نظر کاربران
نام و نام خانوادگی
پست الکترونیک
 
تصویر امنیتی
Captcha ImageChange Image
متن خود را اینجا وارد کنید

آدرس:گلستان-گرگان–بلواربهارستان-مقابل اداره کل آموزش و پرورش-ساختمان دفترنمايندگي ولي فقيه درامور اهل سنت شمال کشور---تلفن:3_32688720-017---فکس:32688724-017 ---پيامک:3000520905

© Copyright shomal.dmsonnat.ir. All Rights Reserved.